مهسا نویدی فرد

مهسا نویدی فرد

مهسا نویدی فرد، معلمی دقیق، مهربان، صبور، علاقمند به تدریس و عاشق دانش آموزان است و در عین حال که روابط دوستانه با دانش آموزان برقرار می کند در کار تدریس نیز بسیار جدی، سخت گیر و حساس است و معتقد است که هر دانش آموز قادر به یادگیری است منتهی نه در همان زمان و به همان روش، تنها کاری که باید انجام داد این است که باید الهام بخش بچه ها بود.

وی با توجه به اینکه فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع غذایی بوده، در کارخانجات صنایع غذایی به عنوان مسئول فنی و کنترل کیفی فعالیت داشته و به همین دلیل از اداره استاندارد گواهینامه های ایزو دریافت کرده است.

وی همچنین در رشته های نقاشی و گرافیک فعالیت داشته و با نرم افزاهای کامپیوتری چون فتوشاپ، اینشات و پاورپوینت آشنایی کامل دارد.

سخن دبیر

من یک معلم هستم، کسی که پیمان بسته اندک داشته هایش را فریاد کند و سهمی در شکفته شدن شکوفه های زندگی هم نوعانش داشته باشد، هر چند چهره ام از سیلی دردها و نامهربانی ها سرخ شده اما دلم سبز و روشن است از شوق یاد گرفتن و یاد دادن، اما چه کنم که این شوق هراس زندگیم هم هست..هراسی عظیم که در گوشه ای از وجودم سایه افکنده و تاریکی اش ضمیرم را می خراشد..هراس فهمیده نشدن و مجهول ماندن..هراس نگفته شدن و نهفته ماندن.

ماه تولد
مدرک تحصیلی
سال شروع به کار

ویدئو