نظرات اولیا

نظرات اولیا

محبوب اسدلو

متخصص اعصاب و روان

از تمامی دبیران و کادر فنی مدرسه علوی که با محیا نمودن امکان آموزش درست و اصولی توانستید باعث پیشرفت علمی و اخلاقی فرزندم شوید، کمال قدردانی و تشکر دارم. امیدوارم همیشه در رسیدن به اهداف بلندتان در ارتقای سطح علمی و فرهنگی آینده سازان این مرزوبوم موفق و پیروز باشید.

علیرضا جباریان فام

رئیس اتحادیه کفاشان تبریز - نائب رئیس انجمن کفش ایران

دو فرزند من محصل های موسسه علوی هستند، موسسه ای که نه تنها دارای کادر مسئولان و دبیران وظیفه شناس و محترم می باشند، بلکه دارای محیطی سالم و منضبط نیز است و این دلیلی است که بنده به مدت ده سال دخترانم را از مقطع دبستان تا دبیرستان به امانت به موسسه علوی سپرده ام. از تمامی کادر و مسئولین، به خصوص آقای دکتر شکوری مدیر عامل محترم موسسه علوی تشکر می کنم که چنین محیطی ایده آل برای تحصیل فرزندانمان فراهم نموده اند.

ندا علیزاده

صاحب امتیاز و مدیر مسئول شرکت تبلیغاتی آران بیرال

مثل تمام مادرها با حساسیت و تحقیق بسیار زیادی مجموعه علوی را انتخاب کردم چون معتقدم پایه و اساس آموزش بسیار مهم بوده و نقش به سزایی در پیشرفت فرزندم خواهد داشت. پس از آشنایی کامل با معلم ها و همچنین متد آموزشی این مجموعه پی بردم که دخترم آینده بسیار درخشانی خواهد داشت چون علاوه بر یاد گرفتن مطالب درسی علاقه خاصی به مدرسه دارد. به طوریکه هر صبح با اشتیاق کامل برای دیدن معلم ها و مدرسه بیدار و با علاقه در کلاسها حاضر می شود.

فائزه مجیدی

موسس دبیرستان های دخترانه مبتکران(دوره اول و دوم)

بنده از عملکرد مجموعه علوی تا به این زمان سال تحصیلی رضایت دارم. نکته جالب توجه در کلاس های پسرم این است که با مثال های ملموس و قابل فهم برای بچه ها تدریس می شود مطمئنا اینها در ذهن بچه حک می شوند و هیچگاه فراموش نمی شوند..از معلم ها هم کمال تشکر را دارم که بسیار پیگیر رفتار بچه ها هستند همچنین با روش های نوین و با بازی تدریس زبان را انجام می دهند.

سودا علی اکبری

دندانپزشک

اینجانب طی تحقیقات متمادی به چندین دلیل تصمیم به انتخاب علوی گرفتم. اولین و اساسی ترین دلیل انتخاب ما دو زبانه بودن پیش دبستانی است.زیرا که در سطح شهر تنها مرکز دوزبانه همین مجموعه می باشد. به شخصه از مدیریت و تک تک اعضا این مجموعه برای فراهم نمودن این امکانات تشکر کرده و امیدوارم شاهد موفقیت فرزندانمان با کمک ها و راهنمایی های شما باشیم.

هاله جعفر زاده

استاد دانشگاه

بنده بدلیل داشتن انضباط کاری ،کادر مجرب و دلسوز ، مدیریت توانمند، دبیران کاملا مسلط و منظم مجموعه علوی را انتخاب نموده ام. به نظر من پیش دبستانی علوی جزو بهترین انتخابهای من برای پسرم بود.