آموزشگاه زبان

دانش آموز امروز و دانشجو، فارغ التحصیل، کار آفرین و فعال اقتصادی فردا، به یقین تنها با یادگیری زبان انگلیسی عمومی، قادر به رقابت در دهکده جهانی نخواهد بود و قشر مخاطب دانش آموز نیاز  مبرمی به یادگیری مباحث تخصصی علمی، از بدو ورود به مدرسه به زبان انگلیسی دارد.

این نگاه جدید به زبان انگلیسی،  در کنار اینکه نیازهای زبان عمومی را در برگرفته و دانش آموز سیمناد را از شرکت در هر  موسسه زبان بی نیاز می کند، بلکه با اجرای طرح هایی انگلیسی زبانی را خلق می نماید که در آن کلیه دروس تخصصی، مهارت های زندگی، آداب اجتماعی و نیز تعاملات روزمره به زبان انگلیسی انجام می شود و از این گذر، کودک علوی علاوه بر تحلیل داده ها به زبان فارسی، با رشدتفکر انگلیسی در زمینه های عمومی و تخصصی، گامی محکم در عرصه بین المللی علم و تجارت بر خواهد داشت.

در دنیای امروز، بی شک ورود به مراکز آموزش عالی ایران و جهان و کسب موفقیت در آن ها و نیز دستیابی به بازار کار داخلی و بین المللی، نیازمند یادگیری مباحث عمومی و تخصصی، به زبان های خارجی است.

از این رو مدارس علوی با مطالعه، تحقیق و پژوهش، الگو برداری و بومی سازی برترین مراکز آموزشی، سعی کرده است در  بستری علمی و دانش بنیان، با بهره گیری از متد نوین غوطه وری در زبان انگلیسی (Immersion Method)، دانش آموزان با دروس تخصصی(MATH. SCIENCE) مهارت های زندگی، آداب اجتماعی و نیز تعاملات روزمره آشنا سازد.

از این رو  مدارس سیمناد با رویکرد بین المللی طراحی شده است، نقش زبان انگلیسی در این مجموعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.در این راستا آموزش زبان های خارجی در آموزشگا های سیمناد متشکل از مدرسان با سابقه و مطلع از شیوه های نوین آموزشی ایجاد شده است و اهداف زیر را پیگیری می کند.

  • برنامه ریزی و طراحی برنامه درسی برای کودکان از سنین چهار سال تا بزرگسال
  • بهره مندی از مدرسان توانمند در مدارس و آموزش آن ها در دوره های T.C.در بدو ورود جهت هماهنگ سازی شیوه های تدریس و نیز بر پایی مستمر کارگاه های آموزشی برای مدرسان جهت تثبیت متد و ارتقا روش ها
  • آماده سازی دانش آموزان جهت شرکت در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی یا سایر زبان های در حال آموزش این موسسه
  • آماده سازی دانش آموزان جهت ادامه یادگیری زبان انگلیسی به صورت آکادمیک در مقاطع تحصیلی
  • برنامه ریزی و طراحی سیستم غوطه وری و تولید محتوای مورد نیاز
  • طراحی آزمون های هماهنگ و آماده سازی دانش آموزان مدارس و زبان آموزان دیگر برای شرکت در آزمون های بین المللی
  • نظارت و هدایت و توانمندسازی مدرسان
  • طراحی و اجرای پروژه های عملی زبان انگلیسی برای فارغ التحصیلان پایه ششم

دپارتمان زبان موسسه سیمناد در کنار فعالیت های ویژه برای دانش آموزان خود، خدمات مشابهی را برای زبان آموزان دیگر نیز فراهم کرده است. این فعالیت ها در دو آموزشگاه زبان در حال اجرا می باشد. آموزشگاه ایجوس و آکادمی زبان سیمناد

آموزشگاه ایجوس

از بدو تشکیل دبستان های سیمناد این آموزشگاه برای کودکان ۴ تا ۱۲ سال در حال برگزاری کلاس های زبان انگلیسی با متد ویژه خود می باشد.

  آدرس: خیابان دانشگاه، روبروی بیمارستان شهید مدنی، نبش گلباد

  تلفن: ۳۳۳۴۰۰۰۱-۰۴۱

آکادمی زبان سیمناد

آکادمی زبان سیمناد از سال ۱۳۹۹ آغاز به کار کرده است. در این آکادمی علاوه بر برکلاس های زبان انگلیسی که برای رده های سنی به غیر از کودکان در حال برگزاری هست، زبان های فرانسه، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی نیز برای تمامی رده های سنی آموزش داده می شود.

کسب مقام در مسابقات کشوری زبان فرانسه از جمله افتخارات این آکمادمی نو پا ولی فعال در عرصه آموزش زبان می باشد.

نکته بارز این آکادمی برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین نیز می باشد که متقاضیان از سر تا سر ایران می توانند از خدمات آن استفاده نمایند.

آدرس: خیابان امام، خیابان شهید رضانژاد شمالی، نرسیده به تقاطع قره باغیها

تلفن: ۳۳۳۷۵۱۵۵ – ۳۳۳۷۵۱۵۱