آموزشگاه کنکور

موسسه فرهنگی آموزش سمیناد خدمات جامع آموزش خود را به صورت کاملا هماهنگ و یکسان در تمامی آموزشگاه های خود به اجرا گذاشته و تلاش نموده است حداکثر رضایت مندی دانش آموزان و اولیای ایشان را کسب نماید.

از مهمترین ویژگی های منحصر به فرد خدمات آموزش سیمناد  نسبت به سایر آموزشگاه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با توجه به گستردگی شعب و نمایندگی های آموزشگاه های علوی پیروی همه مدرسین چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی از برنامه های مصوب شده کلی ضروری است از این رو واحد مرکزی آموزش موسسه هرساله با بکارگیری نظرات کارشناسان طرح درس های مربوطه را تنظیم نموده و به مراکز آموزشگاهی تحت نظر خود تحویل می دهد. همچنین مشاوران آموزش نیز روند پیشرفت کلاس را کنترل نموده در صورت بروز مشکل و عقب ماندگی اقدامات لازم را انجام خواهند داد.
  • برگزاری ۱۶ مرحله کنکور آزمایشی تا کنکور به صورت ۳ هفته یکبار در سراسر کشور هماهنگ با طرح درس کلاسها و همچنین جهت مرور و باز خوانی مطالب در بازه های زمانی مختلف سال تحصیلی بر اساس اصول روانشناسی آموزش.
  • ارایه دو نوع کارنامه درصدی و تحلیلی برای اولین بار در ایران که وضعیت داوطلب در هر درس و به تکلیف هرسوال بررسی و اقدم به مقایسه داوطلب با سایر داوطلبین می نماید.
  • ارایه جزوات کلیدی برای هر درس بر اساس آخرین تغییرات کنکور جهت استفاده بهتر از کلاسهای موسسه.
  • برگزاری کلاس های تیزهوشان ورودی دهم برای دانش آموزان نهمی با سابقه درخشان و درصد قبولی بالا
  • برگزاری کلاس های تقویتی و تستی برای دانش آموزان دهم و یازدهم در دروس عمومی و اختصاصی و همچنین برگزاری کلاس های عخومی، گروهی و VIP با تدریس برترین دبیران کنکور تبریز و ایران
  • برگزاری کلاس های تیزهوشان و تقویتی پایه های هفتم و هشتم برای دروس ریاضی، علوم و زبان
  • برگزاری کلاس های آمادگی برای المپیاد و کلاس های اختصاصی مانند ریاضی، فیزیک،  زیست و شیمی به زبان انگلیسی برای شرکت کنندگان آزمون های بین المللی در آینده نزدیک

آموزشگاه های کنکور علوی موسسه آموزشی سیمناد در دو شعبه دبیرستان های دوره دوم در ساعت های بعد از ظهر در حال برگزاری می باشد.

علاقمندان برای استفاده از این خدمات می توانند به آدرس های زیر مراجعه یا تماس بگیرند.

شعبه دخترانه آموزشگاه کنکور

مدیر: خانم علیزاده
نشانی: نرسیده به چهار راه آبرسان، خیابان امام، کوی اطبا، روبروی پاساژ گلدیس
تلفن: ۴-۳۳۳۷۵۷۷۱-۰۴۱

شعبه پسرانه آموزشگاه کنکور

مدیر: آقای نادر ابراهیمی
آدرس: آبرسان، خیابان آزادی، بالاتر از مسجد طوبی، نرسیده به گلگشت
تلفن: ۳۳۳۴۸۸۲۴