مقطع متوسطه دوم

مدارس متوسطه دوم سیمناد در شعبه پسرانه و دخترانه به دانش‌آموزان در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم خدمات ارائه می دهد. این مدارس سالانه دانش‌آموزان را در رشته‌های ریاضی، تجربی و علوم انسانی ثبت نام می‌کند.

مشاوره تحصیلی

لزوم همراهی یک مشاور تحصیلی مجرب در سال‌های اخیر بیش از پیش حس می‌شود. دانش‌آموزان باید بتوانند نقاط قوتشان را تقویت کرده و نقاط ضعفشان را از بین ببرند. این فعالیت نیازمند هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی و افزایش انگیزه‌ی تحصیلی است. مشاوران متوسطه دوم سیمناد به صورت تمام وقت در مدرسه حضور دارند تا دانش‌آموزان را در مسیر پر پیچ و خم کنکور همراهی کنند. همچنین مشاوره‌های روانشناسی با توجه به دوره‌ی سنی نوجوانان برای دانش‌آموزان و اولیای آن ها برگزار خواهد شد.

سنجش و ارزیابی

با کمک سنجش و آزمون‌های برنامه‌ریزی شده و مدون، کیفیت آموزش به خوبی اندازه‌گیری می‌شود. آزمون‌های حضوری به صورت دوره‌ای در این مدرسه برگزار می‌شوند. همچنین با کمک سامانه‌ی آزمون آنلاین مؤسسه‌، در شرایط خاص، آزمون‌های برخط متوسطه دوم به صورت هماهنگ با سایر شعب برگزار می‌شوند. دانش‌آموزان با کمک کارنامه‌ی تحلیلی آزمون‌ها به رفع اشکال پرداخته و برای آزمو‌ن‌های آینده آماده خواهند شد.

موفقیت در کنکور با سیمناد

دانش‌آموزان در پایه‌ی دوازدهم متوسطه باید برای کنکور و کسب رتبه‌ی خوب تلاش کنند. تحصیل و یادگیری در مدرسه‌ای با کادر دبیران حرفه‌ای می‌تواند تضمینی بر موفقیت دانش‌آموزان باشد. مدارس متوسطه سیمناد از بهترین دبیران مجرب و کارآزموده تشکیل شده است. همین موضوع باعث شده است تا دانش‌آموزان علوی در سال‌های متوالی نتایج خوبی در کنکور کسب کنند. البته که این نتیجه مرهون خدمات مشاوره‌ای و سنجش مؤسسسه‌ی آموزشی سیمناد نیز است.