درباره سیمناد

درباره سیمناد

شروع فعالیت ۱۳۸۵ با نمایندگی: گروه آموزشی سیمناد فعالیت خود را در سال ۱۳۸۵ به عنوان نمایندگی آموزشگاه های علوی تهران در منطقه شمالغرب کشور آغاز نمود.

۱۳۹۱ تأسیس دبستان ها: در پی ارتقای آموزش های سنتی مدارس و در جهت همسویی با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و رفع نیاز دانش آموزان هزاره سوم، سیستم یکپارچه مدارس نوین آموزش دو زبانه (سیمناد) را با الگوبرداری موفق از روش های آموزش نوین جهانی ایجاد نمود.

۱۳۹۳ تأسیس دبیرستان ها: شروع فعالیت دبیرستان های دانش پژوه علوی هماهنگ با دبیرستان های علوی تهران در جهت ارائه خدمات آموزشی متمایز در منطقه شمالغرب

۱۳۹۳ تأسیس آموزشگاه های زبان کودک با مطالعه روش های نوین آموزش زبان در کشورهای پیشرفته، با روش آموزش انحصاری ایجوس (AJUS) برای کودکان

۱۳۹۸ تأسیس آموزشگاه زبان بزرگسالان: با هدف آموزش زبان های متنوع خارجی به تمامی گروه های سنی جهت پاسخگویی به نیازهای کلیه فراگیران

امروز: موسسه آموزشی سیمناد با بیش از ۳۲۰ نفر پرسنل آموزشی و اداری، ۱۴ مرکز آموزشی و مشاوره فعال در حال ارائه خدمات به بیش از ۲۵۰۰ فراگیر می باشد. سیمناد در پی تربیت فراگیران جهانی، پژوهشگر، با طراوت، تندرست، مسئولیت پذیر، برنامه ‏ریز و متعهد، با باورهای ملی و مذهبی که آمادگی و توانایی لازم برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارند می باشد.

چشم انداز (vision) 

گروه آموزشی سیمناد با هدف ارتقاء سطح کیفیت آموزشی و رسیدن به استانداردهای جهانی و توان رقابت در آزمون های داخلی و بین المللی، در سال ۱۴۰۵، با ارائه خدمات آموزشی در تمامی استان های کشور، در زمره برترین و محبوب ترین مدارس آموزشی و برترین موسسات آموزش زبان های خارجی در کشور خواهــــد بود.

این موسسسه از طریق مدیریت دانش آفرین، تلاش خواهد نمود تا موجبات آموزش حرفه ای و ایجاد فرصت های طلایی برای دانش آموزان در کشور عزیزمان ایران و شرایط مناسبی جهت تحقق مراتبی از حیاط طیبه برای فراگیران فراهــم نماید.

ماموریت (Mission)

گروه آموزشی سیمناد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ با هدف ایجاد موسسه ای آموزشی در خدمت رشد، تعالی و شکوفایی استعدادهای فطری فراگیران تا سرحد کمال انسانی آغاز نموده و همواره در تلاش برای نوآوری در آموزش و خلاقیت در عمل در بالاترین سطح کیفی برای تمامی مقاطع تحصیلی و دوره های آموزشی بوده است. از جمله رسالت های موسسه می توان به این موارد اشاره نمود:

تربیت نیروی انسانی کارآمد در زمینه های آموزشی، اجتماعی، پژوهشی، فردی و معنوی
تربیت فراگیران دانا و توانا برای ساختن فردایی بهتر
توجه و التزام به فرهنگ و ارزش های اسلامی-ایرانی
آموزش زبان تخصصی دروس پایه به صورت کاملاً حرفه ای
گسترش تعامل بین خانه و مدرسه
در سال های اخیر با توجه به تغییرات تکنولوژیک هزاره سوم، استفاده از ابزارهای نوین آموزشی و برگزاری کلاس های مجازی با بالاترین سطح از جمله رویکردهای جدید در فعالیت های موسسه بوده است. در این مسیر موسسه همواره در تلاش برای فراهم نمودن محیطی با نشاط و آرامش، پویا و منظم بوده است، به طوریکه همه آن را خانه خود می دانند.

ارزش (value)

  • احترام به حقوق کلیه ذینفعان (اولیا، دانش آموزان و کارکنان)
  • رضایت اولیا و دانش آموزان
  • همدلی و همیاری در فضای موسسه
  • رشد مستمر کارکنان و دبیران
  • ایجاد فرصت برای رشد و شکوفایی
  • استعدادهای بالقوه دانش آموزان و همکاران
  • استفاده از ابزارها و روش های نوین آموزشی
  • مسئولیت پذیری
  • رفتار حرفه ای و احترام متقابل

شروع فعالیت ۱۳۸۵ با نمایندگی

گروه آموزشی سیمناد فعالیت خود را در سال ۱۳۸۵ به عنوان نمایندگی آموزشگاه های علوی تهران در منطقه شمالغرب کشور آغاز نمود.

۱۳۸۵
۱۳۹۱

تأسیس دبستان ها

در پی ارتقای آموزش های سنتی مدارس و در جهت همسویی با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و رفع نیاز دانش آموزان هزاره سوم، سیستم یکپارچه مدارس نوین آموزش دو زبانه (سیمناد) را با الگوبرداری موفق از روش های آموزش نوین جهانی ایجاد نمود.

تأسیس دبیرستان ها

شروع فعالیت دبیرستان های دانش پژوه علوی هماهنگ با دبیرستان های علوی تهران در جهت ارائه خدمات آموزشی متمایز در منطقه شمالغرب

 
۱۳۹۳
۱۳۹۳

تأسیس آموزشگاه های زبان کودک

من محتوای آیتم تایم لاین هستم.برای تغییر متن برروی دکمه کلیک کنید.

تأسیس آموزشگاه زبان بزرگسالان

تأسیس آموزشگاه زبان بزرگسالان، با هدف آموزش زبان های متنوع خارجی به تمامی گروه های سنی جهت پاسخگویی به نیازهای کلیه فراگیران

 
۱۳۹۸

امروز….

موسسه آموزشی سیمناد با بیش از ۳۲۰ نفر پرسنل آموزشی و اداری، ۱۴ مرکز آموزشی و مشاوره فعال در حال ارائه خدمات به بیش از ۲۵۰۰ فراگیر می باشد. سیمناد در پی تربیت فراگیران جهانی، پژوهشگر، با طراوت، تندرست، مسئولیت پذیر، برنامه ‏ریز و متعهد، با باورهای ملی و مذهبی که آمادگی و توانایی لازم برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارند می باشد.