به گزارش واحد رسانه موسسه علوی تبریز جشن پایان تحصیلی پیش دبستانی های پسرانه و دخترانه علوی کودک با حضور والدین و مربیان برگزار شد .

این مراسم در روزهای بیست و یک و بیست دوم خرداد ماه در سالن نیکی لند موسسه علوی برگزار شده است .

در این مراسم که با حضور پرشور والدین محترم نونهالان عزیز مجموعه همراه بود نونهالان سرودهای گروهی خود را به زبان های انگلیسی و فارسی را با هدایت مربیان خود اجرا کردند که با استقبال گرم حضار همراه شد .

نونهالان مراسم پایان تحصیلی خود را در فضایی شاد با پرتاب کلاه های خود به صورت دسته جمعی و منظم اجرا کردند و در پایان عکس های یاد بود و دسته جمعی از این غنچه های نوشکفته گرفته شد .

اهدای لوح پایان تحصیلی به همراه هدیه یادبود موسسه علوی به نونهالان از دیگر بخش های این مراسم بود .

در این مراسم که با اجرای شاد و مفرح گروه عمو امید همراه بود مدیریت علوی کودک از مربیان زحمت کش مجموعه تقدیر و تشکر کردند .

نونهالان و والدین گرامی آن ها با پایان دوره شیرین پیش دبستانی آماده ورود به دوران ابتدایی و مدرسه می شوند . موسسه علوی با کادر مجرب و با تجربه خود و با بهره گیری از تخصصی ترین متد های آموزشی و روانشناسی تمام تلاش خود را در جهت آماده کردن نونهالان عزیز و والدین آنها برای ورود به این مرحله جدید و مهم به کار می بندد .

بازخوردهای والدین که توسط کادر مجموعه علوی نونهال رصد شده است نشانگر رضایت بالای آن ها از برگزاری این مراسم بوده است . نونهالان عزیز با این تجربه جدید و مفرح در کنار والدین محترم، دوستان و همکلاسی های خود آماده ورود به مراحل بالاتر زندگی خود شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *