گروه آموزشی سیمناد، تنها نماینده علوی تهران در راستای رسالت آموزشی و فرهنگی خود، بزرگترین همایش ویژه دانش آموزان ورودی پایه هفتم تحت عنوان ” دبیرستانی شو” را برگزار کرد.

به گزارش واحد رسانه علوی، روز یک شنبه “همایش دبیرستانی شو “ با موضوع چگونگی ورود دانش آموزان به مقطع دوره اول متوسطه با حضور دو کارشناس برتر حوزه روانشناسی و آموزشی از تهران ، اولیا و دانش آموزان مدارس ابتدایی تبریز در سالن همایش پتروشیمی برگزار شد.

مجید بهمنی معاون آموزشی موسسه سیمناد با بیان این نکته که موسسه آموزشی علوی از دیر باز جز قدیمی ترین و بهترین موسسه های آموزشی در ایران بوده اظهار کرد: گروه آموزشی سیمناد تبریز به عنوان تنها نماینده مدارس علوی تهران با کوله باری از تجربه در امر آموزش و با هدف آگاه سازی دانش آموزان و اولیا جهت ورود به این مقطع مهم اقدام به برگزاری این همایش نمود.

وی افزود: امروز در این سالن ما میزبان دانش آموزانی هستیم  که بعد از ۶ سال یادگیری و تلاش در مدرسه ابتدایی پا به دوران بسیار مهم و تاثیر گذار نوجوانی در دوره متوسطه اول خواهند گذاشت. آن ها علاوه بر ویژگی های ذاتی این دوران و حساسیت های دوران بلوغ سیستم آموزشی این دوره را نیز متفاوت خواهند یافت. ما در مدارس علوی با اشراف کامل و دقیق بر این موضوع و با تدارک یک سیستم یکپارچه آموزشی زمینه ی گذار آنان را با کمترین آسیب از این دوره فراهم کرده ایم.

بهمنی به چشم انداز انداز موسسه سیمناد اشاره کرد و افزود: گروه آموزشی ما با هدف ارتقاء سطح کیفیت آموزشی و رسیدن به استانداردهای جهانی و توان رقابت در آزمون های داخلی و بین المللی، در سال ۱۴۰۵ با ارائه خدمات آموزشی در تمامی استان های کشور، در زمره برترین و محبوب ترین مدارس آموزشی و برترین موسسات آموزش زبان های خارجی در کشور خواهد بود.

مهدی نغمه گو کارشناس روانشناسی موسسه آموزشی علوی دوره نوجوانی و گروهی که در آن قرار می گیرد را مهم دانست و گفت: بچه ها تا دوازده سالگی با خانواده و بعد از آن سن هم با خانواده و هم گروه دوستان خواهند بود،  به همین خاطر فضایی که بچه ها در آن قرار می گیرند حائز اهمیت  است و لازم هست اولیا در انتخاب محیط آموزشی فرزند خود نیز در این مقطع مهم دقت و‌حساسیت بیشتری داشته باشند.

هادی علی مددی مشاور ارشد آموزشی موسسه علوی گفت: موسسه آموزشی علوی در ایران با ۱۴۴ شعبه در سرتا سر ایران و در تبریز با ۷ شعبه فعالیت دارد. وی با برشمردن انواع مدارس، به بررسی ویژگی های یه مدرسه خوب پرداخت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خدمات مدارس علوی را در حیطه های آموزشی، فرآموزشی و فوق برنامه های مختلف را برای اولیای حاظر تشریح کرد.

برگزاری آزمون تمرکزی بین بچه ها، اجرای موسیقی زنده توسط سه تن از نوازنده های برتر تبریز نیز از دیگر بخش های این همایش بود که با استفبال حاضرین روبه رو شد.
در پایان نیز اولیایی علاقمند به حضور در مدارس علوی بودند برای جلسات مشاوره ثبت نام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *