پیش ثبت نام سال تحصیلی ۰۴-۱۴۰۳

سلام! ما از اینکه مدارس علوی را برای تحصیل  و به ویژه برای زندگی انتخاب کردین به خودمون افتخار می کنیم. اما باید بهتون اطلاع بدیم که برای انجام فرآیند ثبت نام باید چند تا مرحله رو که ما اسمش رو گذاشتیم ایستگاه رو یکی یکی  رد کنید تا به مرحله آخر که همون ثبت نام هست برسین.

ایستگاه اول: تکمیل فرم
مرحله اول
ایستگاه دوم: مشاور ه اولیه
مرحله دوم
ایستگاه سوم: ارزیابی سلامت و شخصیت
مرحله سوم
ایستگاه چهارم : ارزیابی علمی
مرحله چهارم
ایستگاه پنجم: تعیین سطح زبان
مرحله پنجم
ایستگاه ششم: ایستگاه مشاوره
مرحله ششم
ایستگاه هفتم: آشنایی با مدیر مدرسه
مرحله هفتم

ایستگاه اول ( تکمیل فرم)

شرط حرکت از ایستگاه اول اینه که  فرم ثبت نام رو پر کنین و با این کار کمربند ها رو محکم ببندید تا دونه به دونه ایستگاه ها رو با موفقیت رد کنی.

ایستگاه دوم  ( مشاور ه اولیه )

بعد از پر کردن فرم، همکاران مشاور ثبت نام ما باهاتون تماس می گیرن تا با همراهی پدر و مادر خودتون تو مدرسه حاضر باشین تا یکی از اصلی ترین مراحل ایستگاه را با کمک هم رد کنید. تو این ایستگاه قراره مشاور ثبت نام برای شما از قوانین و روند آموزشی خواهد گفت و از خصوصیات اصلی مدارس علوی از جمله کلاس‌ها، آزمون‌ها، اردوها… برای شما بگه.

ایستگاه سوم ( ارزیابی سلامت و شخصیت )

تو این ایستگاه قد و وزن و سایر مشخصات شما اندازه گیری میشه و مشاور روانشناسی ما هم باهاتون صحبت می کنه. هدف ما از این تست اطمینان از سلامتی شما دانش آموزان عزیزمون هست.

ایستگاه چهارم (ارزیابی علمی)

ما با این ارزیابی سعی می کنیم  سطح آموزش شما رو بسنجیم. این باعث میشه ما شناخت بیشتری اازتون داشته باشیم که در روند آموزشی شما در طول سال های حضورتون تو مدارس ما تاثیر گذار خواهد بود.

ایستگاه پنجم ( تعیین سطح زبان)

 همگام با روش های جدید آموزش در دنیا، برای مدارس علوی آموزش زبان دوم مهمه، همه دانش آموزان علوی توی تمام مقاطع ( پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و دوم) از همون لحظه اول ورود، زبان انگلیسی رو یاد میگیرن. برای همین توی این ایستگاه همکاران ما توی دپارتمان زبان منتظرن که به محض ورود دانش آمورزان جدید  سطح زبان انگلیسی اون ها رو هم بسنجن.

ایستگاه ششم (ایستگاه مشاوره)

 با وجودی که فقط یک ایستگاه تا پایان مانده ولی اینجا یکی از مراحل اصلی است. مشاور ثبت نام برای شما از قوانین و روند آموزشی خواهد گفت و از خصوصیات اصلی مدارس علوی از جمله کلاس‌ها، آزمون‌ها، اردوها… برای شما خواهد گفت.

ایستگاه پایانی(آشنایی با مدیر مدرسه)

بالاخره رسیدیم به ایستگاه آخر. پس چه خوب که هم شما با مدیر مدرسه‌ی آینده‌تان آشنا بشید و هم مدیر با شما. اینجا بیشتر گفت‌وگو داریم تا مصاحبه؛ البته که مدیر مدرسه با سوالات خود برخی از عامل‌های رفتاری و اخلاقی شما را خواهد سنجید.

حالا وقتشه که به شما هم  بگیم ” به مجموعه مدارس علوی، مدارس هزاره سوم ” خوش آمدین و براتون آرزوی موفقیت روز افزون رو داشته باشیم.

جهت ثبت نام بر روی لینک ذیل نمایید