مهدی میرزایی

مهدی میرزایی

مهدی میرزایی، دبیری صبور، جدی، منظم، مهربان و خلاق است که علاقه شدیدی به تدریس زبان انگلیسی و همچنین ایجاد ارتباط قوی با دانش آموزان دارد و تمام تلاش خود را می کند تا در تفهیم مفاهیم به دانش آموزان بسیار موفق عمل کند.

از توانمندی های این دبیر، می توان به مجری گری کنگره بین المللی حشره شناسی دانشگاه سراسری تبریز اشاره کرد و همچنین وی مدرس زبان کارمندان شهرداری تبریز در دوره کوتاه مدت بوده است و قرائت و آموزش قرآن، مهندس گیاه پزشکی از سایر توانمندی های وی است.

سخن دبیر:بنده به عنوان مسئول پایه روزانه در تلاش هستم که به طور مداوم دانش آموزان عزیزرا هم از لحاظ درسی و هم از لحاظ اخلاقی تحت نظر قرار دهم و این عزیزان را در مسیر یادگیری هدایت کنم، ما روزانه کتاب های برنامه ریزی دانش آموزان را به طور فردی بررسی می کنیم و روش های صحیح مطالعه و برنامه ریزی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم و با مشاوره های گروهی در تلاش هستیم که دانش آموزان را با ایجاد شوق و انگیزه در مسیر دستیابی به اهدافشان راهنمایی کنیم.

فرشید کیانی زاده، دبیری دارای تعهد کاری، صبور، مهربان، مسئولیت پذیر، دلسوز برای دانش آموزان و دارای قدرت بالای برقراری ارتباط با اولیاء است.

این دبیر فعال، دارای مدارک TESOL از موسسه ITTT و همچنین دارای مدرک TTC از موسسات چیتسازان، گلدیس و علوی است.

سخن دبیر: بنده عاشق شغل دبیری هستم و همواره سعی می کنم که با دانش آموزانم ارتباط قوی و موثری داشته باشم و به دغدغه های درسی و غیر درسی آنها رسیدگی کنم و همیشه سعی می کنم با دیدن فیلم وسریال و خواندن کتاب های مرتبط، زبان خود را تقویت کنم و به نیازهای درسی دانش آموزان رسیدگی می کنم و پاسخگو می باشم و موسسه علوی به عنوان بهترین موسسه دو زبانه ایران، رسالت خود را در این زمینه به نحو احسن انجام می دهد.

امیر قلی پور، دبیری بسیار متعهد به کار و دارای رزومه قوی در زمینه آموزشی و تدریس زبان انگلیسی و همینطور بسیار پیگیر در زمینه رسیدگی به امور درسی دانش آموزان است.

این دبیر دارای مدارک FCE، CAE، IELTS از دانشگاه کمبریج است.

سخن دبیر

در زمینه کاری و تدریس هر آنچه که در زبان انگلیسی می دانم را به دانش آموزان خود می آموزم و همواره از هیچ تلاشی در راه آموزش دریغ نمی کنم.

ماه تولد
مدرک تحصیلی
سال شروع به کار

ویدئو