مینا حامد

مینا حامد، معلمی بسیار خوش رو، خوش برخورد، با صدایی رسا، بسیار خلاق، شوخ طبع، خوش صحبت در عین حال در محیط کلاس کاملا جدی، دوستدار کودکان و توانمند در برقراری ارتباطی موثر با دانش آموزان، بسیار منضبط و با حوصله است.

وی علاوه بر معلمی، مدرس نرم افزار اتوکد، D3 مکس، V-ray، Lumion است و تسلط کامل به کامپیوتر دارد و مدرس دوره های  هنرهای تجسسی، مربی دکوراسیون داخلی، طراح و نقاش دیواری، نقاش تابلوهای رنگ روغن است و دارای مدرک ماکت سازی حرفه ای، قاری قرآن(که رتبه دوم استانی را در این حوزه کسب کرده ) بوده و سابقه فعالیت به عنوان معاونت پرورشی  را داشته ومقام نخست ناحیه را در طرح جابربن حیان کسب کرده است.

این معلم فعال، به عنوان معلم نمونه پایه اول در نیمسال اول سال جاری انتخاب شده و علاوه بر معلمی، وی طراح صحنه، گریمور، صداگذار، طراح پوستر، مجری بوده و در شبکه های اجتماعی به عنوان ادمین فعالیت می کند.

سخن دبیر

من زندگی را در کلمه کلمه زبان کودکان شنیدم و در حرف حرف زبان شیرین آنان یافتم، من ۱۰ سال عمرم را برای آنان صرف کردم و آموختم، یاد دادم و خودم را وقف آنان کردم و این برای من بسیار لذت بخش است که هر روزم را با دوست داشتنی ترین، پاک ترین و پرانرژی ترین موجودات دنیا شروع کنم و من می توانستم هر شغلی انتخاب کنم ولی من به دنیا آمده ام تا یاد دهم، رسالت من تربیت چرخ های آینده ی این مرز و بوم است.

ماه تولد
مدرک تحصیلی
سال شروع به کار

ویدئو